Menu

Wicked Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wicked Reels

Výherní Automat Wicked Reels Online ZdarmaVýherní automat Wicked Reels je roztomilou automatovou hrou s mírně strašidelným tématem. Grafická stránka automatu je nádherná a je provedena ve 3D rozvržení. Tento automat zdarma obsahuje jako symboly strašidelná písmena, hrozivé symboly, roztomilé malé čarodějnice, upíry a dýně. Celá tabulka výplat vypadá zlověstně, a aby toho nebylo málo, tak se na pozadí nachází strašidelný starý dům.

Výherní Automat Wicked Reels Online Zdarma

 

Mezi strašidelné a hrozivé symboly patří také symboly písmen, které jsou ale sladěny s tématem. Grafická stránka automatu je pastvou pro oči a všechny grafické prvky jsou jemné a čistě provedené. V barevné paletě převládá fialová barva a na pozadí vás bude při hraní doprovázet hudba inspirovaná Halloweenem.

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců se třemi řádky a 30 výherními liniemi. Pokud chcete vyhrát, musíte spojit tři, čtyři nebo pět stejných symbolů a vytvořit tak výherní kombinaci. Celková výhra bude záviset na hodnotě vaší sázky a na konkrétní výherní kombinaci.

Jak hrát

Jakmile vtvoříte výherní kombinaci, budou vám vyplaceny výhry a symboly z výherní kombinace zmizí. Na uvolněná místa poté spadnou nové symboly a můžete tak vytvořit další výherní kombinace a získat více výher. Při každé další posloupně vytvořené výherní kombinaci bude navíc zvýšen násobitel výher o jedno číslo. Maximálně lze získat násobitele 5x. Máte tak možnost vyhrát mnohem vyšší částky a zároveň zažijete naprosto skvělou a napínavou hru.

Wild symbol tohoto výherního automatu slouží k nahrazení všech ostatních symbolů, což vám zároveň dovolí vytvořit mnohem více výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti