Menu

Klassik

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Klassik

Hrací Automat Klassik Online ZdarmaVýherní automaty jsou často inspirovány různými tématy a nápady, ale někdy se prostě tvůrci výherních automatů rádi vrátí zpět k osvědčené klasice.

Klassic je video automatem s tradičními symboly a velmi jednoduchými pravidly. Jeho prostředí je ale na rozdíl od klasických výherních automatů velmi originální. Hráčům tak poskytuje naprosto jedinečnou herní zkušenost, na kterou jen tak nezapomenou.

Hrací Automat Klassik Online Zdarma

 

Jednotlivé válce tohoto výherního automatu se nachází uprostřed podivného stroje, který je obklopen žárovkami, matičkami a dalšími technickými prvky. Ovládací panel je zasazen přímo do pozadí. Každé zatočení válci tak dá do pohybu celou tuto záhadnou mašinku. Těmi nejběžnějšími herními symboly jsou jednoduché, dvojité a trojité bary. Ty poté následuje symbol sedmičky. Méně běžnými symboly jsou symboly zvonů, třešní a symbolů hracích karet, které vám ale také přinesou dostatečně vysoké výhry.

Herní funkce

Výherní automat Klassic obsahuje celkem 5 válců s 9 výherními liniemi. Peněžní výhry na vás zde čekají za vytvoření výherních kombinací. Před zahájením hry si ale musíte nastavit počet aktivních výherních linií, na kterých musíte výherní kombinace tvořit ve směru zleva doprava. Získané odměny jsou určeny danou výherní kombinací a také hodnotou vaší sázky. Platí zde pravidlo, že čím vyšší sázku vsadíte, tím vyšší částky můžete vyhrát. Pokud tedy cítíte, že štěstí stojí na vaší straně, neváhejte použít tlačítko max bet pro nastavení té nejvyšší sázky a připravte se na přísun obrovských výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti