Menu

Gemix

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gemix

Hrací Automat Gemix Zdarma OnlineNejedná se o první výherní automat, který se snaží napodobit velmi populární hry s diamanty, které hraje spousta lidí na svých chytrých telefonech. V porovnání s konkurencí se však jedná bezpochyby o ten nejlepší svého druhu. Jiní tvůrci výherních automatů, například IGT s jejich hrou Da Vinci Diamonds, ponechají standardní nastavení výherního automatu, které spojí s diamanty a kaskádovitými výhrami. Gemix ale bere věci z naprosto jiné dimenze. Převzal průběh hry od těch mobilních her a do toho zasadit způsob, jak můžete vyhrát peníze.

Hrací Automat Gemix Zdarma Online

 

Naleznete zde různé úrovně, různé světy a zábavné chování válců. Slovo válec zde ale pochopte jen v přeneseném slova smyslu. Hra se totiž odehrává na hracím poli o velikosti 7×7, na které shora padají barevné diamanty. Když se objeví 5 a více stejných symbolů vedle sebe (přilehlé na sebe celou stranou, ne rohy), tak vytvoří výherní kombinaci a zmizí. Jejich místo zaplní vrchní diamanty a do pole spadnou další a tím se velmi často vytvoří více a více výherních kombinací.
Pod diamanty se na hrací ploše nachází naznačený vzor z modrých čtverců. Tvořením výherních kombinací na těchto čtvercích se jejich barva změní na oranžovou. Jakmile je oranžový celý vzor, přesunete se na další úroveň a dostanete opět nový vzor z modrých čtverců. Za vyplnění třech vzorů se dostanete do dalšího světa. To zajišťuje progresivitu hry, která je nadále podpořena bonusem světa, který se vám zobrazuje na obrazovce. Tento bonus získáte, po dokončení každého světa.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti