Menu

Energoonz

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Energoonz

Výherní Automat Energoonz Online ZdarmaJedná se opravdu o průkopnický a jedinečný výherní automat zdarma. Podivný název je spojením slova energy (energie, objevuje se zde časté elektrické jiskření) a goonz (jedná se o malá stvoření podobná Pokémonům). Namísto válců a výherním linií má tento výherní automat hrací pole o velikosti 5×5. Pro výhru musíte získat tři a více symbolů v řadě. Když se vám podaří vytvořit výherní kombinaci, dané symboly zmizí a na jejich místo se sesypou ty nad nimi. Za vyčištění celého pole získáte 1000 mincí. Když se vám podaří vyčistit sloupec s nápisem bonus, spustíte tak bonusovou hru. Tento výherní automat nabízí opravdu spoustu zábavy a rozhodně se liší od všech ostatních výherních automatů, které jsou v dnešní době na trhu dostupné.

Výherní Automat Energoonz Online Zdarma

 

Nejlepší částí této hry jsou její animace. Goonz postavičky se podobají mimozemšťanům a mají oranžovou, zelenou a černou barvu. Všichni na vás budou koulet očima, usmívat se a vzájemně po sobě pokukovat. Během bonusové hry se vám pak objeví odlišné postavičky, jak v základní hře. Nalevo od hracího pole se nachází pole s násobitelem. Zde jsou ukázány vaše výhry a s každou novou výhrou po zmizení původních symbolů se vám zvyšuje násobitel vždy o jednu jednotku. Napravo se nachází generátor elektřiny, který je použit při bonusové hře. Hudba je laděná spíše vesele, ale není ničím zvlášť speciální. Pro vaše pobavení můžete občas zaslechnout zvuky přepínání kanálu a malé výbuchy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti