Menu

Fairy Forest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fairy Forest

Hrací Automat Fairy Forest Online ZdarmaFairy Forest je výherním automatem, který se rozkládá na 5 válcích s 50 výherními liniemi. Tento výherní automat si můžete zahrát na jakékoli platformě podporující software společnosti Platipus Gaming. Vaše sázky na výherní linii se mohou pohybovat od 0,01 do 0,20 dolarů a vaší maximální výhrou může být až astronomických 5 000 dolarů.

Hrací Automat Fairy Forest Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma se můžete setkat se scatter symbolem, který vás dovede k extra bonusům, i když zrovna nebude zobrazen na výherní linii. Tato speciální funkce vám umožní zahrát si bonusové spiny zdarma. Díky této funkci si můžete hraní užít i bez riskování vlastních prostředků. K tomu navíc vám bonusová funkce se spiny zdarma nabídne mnohem lepší výplaty. Další skvělou funkcí tohoto výherního automatu je wild symbol, který může nahradit chybějící herní symboly na výherních liniích a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Wild symbol může najednou nahradit i více symbolů.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují pohádkové skřítky, zelené víly, zrzavé víly a jednorožce. Mezi další symboly patří modré diamanty, žluté listy, zelené kříže a fialové srdce.

Celý tento výherní automat působí velmi uhlazeným dojmem a jeho tvůrci se velmi snažili, aby byly pro všechny hráče zajištěny pouze ty nejlepší herní zážitky. Symboly tohoto výherního automatu přenesou hráče do světa fantazie a pohádek. Při hraní se soustřeďte hlavně na scatter symboly. Když se vám podaří je zobrazit na prvním, druhém a třetím válci najednou, aktivujete bonusové spiny zdarma s mnohem lepšími výhrami.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti