Menu

Crocoman

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Crocoman

Automat Crocoman Online ZdarmaCrocoman je výherní automat, který si můžete zahrát na všech platformách podporujících software společnosti Platipus. Automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 10 výherními liniemi. Téma tohoto výherního automatu spojuje dobrodružství, přírodu a divoká zvířata. Než se ponoříte do hraní, tak se snažte vžít do role experta na divočinu, který prohledává divoké pláně a studuje tamní zvěř. Tento výherní automat si můžete zahrát jen tak pro zábavu, nebo také za reálné peníze. Design automatu byl navržen tak, aby dokázal přilákat co nejvíce hráčů. Čekejte tedy pestré barvy a chytlavý vzhled.

Automat Crocoman Online Zdarma

 

Tento výherní automat vám nenabídne žádnou speciální bonusovou hru ani hazardní funkci. Jedinou odměnou bude 10 spinů zdarma, ale bez žádného násobitele výher. Tabulka výplat tohoto výherního automatu obsahuje celkem 9 symbolů včetně scatter symbolu. Automat vám také nabídne automatickou funkci nebo zkrácené nastavení maximální sázky. Minimální hodnota vsazených mincí je 0,1 a maximální činí 10. Na každou výherní linii je nutné vsadit minimálně jednu celou minci.

Speciální herní symboly

Maximální výplata tohoto výherního automatu dosahuje až 10 000 dolarů. Při získání scatter symbolů se také můžete těšit na extra bonus navíc, kterým jsou spiny zdarma. Tento bonus zdarma vám pomůže dosáhnout na ještě vyšší výhry a při tom nemusíte riskovat svoje peníze. Speciální výhodu přináší i wild symbol, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a zvýšit tak vaše šance na získání výher. Wild symbol se může objevit kdekoli na herní obrazovce a změnit se i na několik symbolů najednou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti