Menu

Midnight Fruits 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Midnight Fruits 81

Výherní Automat Midnight Fruits 81 Online ZdarmaMidnight Fruit 81 je výherní automat pocházející z dílny společnosti Apollo Games. Jedná se o naprosto jednoduchou automatovou hru, jejíž herní obrazovka je naplněna neonovými symboly ovoce. Tyto zářivé symboly ale skrývají spoustu funkcí, jako jsou například náhodné wild symboly a křížové výplaty.

Tento výherní automat byl inspirován fyzickým automatem z kamenných kasin, který si získal svoji popularitu v padesátých letech minulého století. Nyní se jedná o progresivní automat se spoustou možností. Tento výrobce softwaru dodává herní řešení pro online i kamenná kasina již od roku 1997 a nyní se soustředí hlavně na africký a evropský herní trh.

Výherní Automat Midnight Fruits 81 Online Zdarma

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje klasické herní symboly, jako jsou citróny, pomeranče, banány, hrozny, švestky, třešně a melouny. Symboly jsou vyobrazeny v neonových barvách na neutrálním černém pozadí. Tím nejlepším na tomto výherním automatu ale není jeho příběh nebo téma, ale jeho funkce.

Funkce výherního automatu

Tento výherní automat se rozkládá na třech řádcích, čtyřech válcích a nabídne vám pět výherních linií. Hodnoty sázek se mohou pohybovat od 0,25 až po 10,00 euro na jedno zatočení. Nejvyšší možnou výhrou je 1740 euro. Součástí tabulky výplat je sedm běžných symbolů a jeden speciální symbol, kterým je wild symbol v podobě loga automatu. Tento symbol může nabídnout výhry v hodnotě až 30 kreditů. Wild symbol ale hlavně nahrazuje chybějící symboly ve výherních kombinacích. Těmi nejhodnotnějšími symboly této automatové hry jsou hrozny a melouny. Za nimi následují banány a švestky a těmi nejméně hodnotnými symboly jsou třešně, citróny a pomeranče.

Tento klasický výherní automat se rozkládá na 4 válcích se třemi řádky a výherní kombinace zde můžete tvořit hned na 81 výherních liniích. Automat je plný ovocných symbolů v neonových barvách, které rozhodně přitáhnou váš pohled. Jedná se o hrací automat s wild symboly a jackpotem, který představuje jednu z těch nejstarších a zároveň nejoblíbenějších forem výherních automatů. V případě tohoto automatu vás navíc potěší i skvělý design a obrovská barevnost. V nabídce automatu jsou ale také speciální funkce, jako například bonusy, náhodné wild symboly a vzrušující peněžní odměny. Zkrátka žádný lepší výherní automat, než je Midnight Fruits 81, nenajdete. Tento automat prostě vytvořil kategorii sám pro sebe.
Funkce výherního automatu
Během hraní tohoto automatu vás může naprosto kdykoli překvapit náhodný bonus, který bude připsán na váš účet. Klasický wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly, aby pomohl vytvořit více výherních kombinací a vznesl do hry ještě více vzrušení. V tomto hracím automatu ale můžete narazit i na tyto ostatní funkce, které udělají z hraní Midnight Fruits 81 nezapomenutelný zážitek. Jedná se o okamžité výhry, automatické roztáčení válců, video efekty, wild symboly, možnost hraní na mobilních telefonech, a již zmíněné 4 válce a 81 výherních linií.
Hrací automat Midnight Fruits 81 je jedním z nejoblíbenějších titulů společnosti Apollo Games, který vám zároveň nabídne široké možnosti nastavení. Můžete hrát s minimální nebo maximální sázkou nebo si nastavit hodnotu kdekoli mezi tím. Procento návratnosti k hráčům je zde velmi přívětivé a dosahuje 95 %.
Herní symboly
V této automatové hře si můžete vsadit jednu minci na každou výherní linii. Hodnota mince se ale může pohybovat od 0,1 až do 2 kreditů. V tabulce výplat pak naleznete všechny symboly s jejich možnými výplatami při vámi nastavené úrovni sázek.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti