Menu

Cheng Gong

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cheng Gong

Výherní Automat Cheng Gong Online ZdarmaJe na čase vstoupit do tajemného světa výherního automatu Cheng Gong. Tento výherní automat ve vás vyvolá pocit, jako by v něm ožíval tajemný dračí přízrak.

Výherní Automat Cheng Gong Online Zdarma

 

V čínštině znamená název tohoto výherního automatu štěstí a úspěch. Jedná se o hrací automat, který vám přiblíží magický svět orientu. Narazíte tak na kouzelné lampy, gejši a draky. Hra sama o sobě zpracovává starověké čínské téma a na jejích válcích na vás čeká vše, co si můžete přát. Chybět nebudou ani princezny nebo další tematicky laděné symboly.

Výherní automat Cheng Gong obsahuje celkem 5 válců s 25 výherními liniemi. Automat je velmi kreativní a nabídne vám opravdu vše, na co si vzpomenete. Z celkového pohledu má tento výherní automat obrovskou vnitřní krásu a kouzlo. Vyznačuje se tak čínskou elegancí, a i když jsou jednotlivé válce v pohybu, tak na vás kombinace jednotlivých symbolů bude působit velmi sofistikovaně.

Speciálním symbolem tohoto výherního automatu je drak. Když na válcích zobrazíte tři draky, tak vyhrajete speciálního kouzelného draka, který vám přinese spoustu výher. Jednotlivé výhry se od sebe liší a mohou vynásobit celou vaši sázku. Tou nejnižší výhrou kouzelného draka je 10násobek vaší sázky, ale v nabídce je i 50x nebo 100x hodnota vaší sázky. Tančící gejša neboli tančící princezna je dalším speciálním symbolem tohoto automatu. Za tři tyto symboly vyhrajete dva vějíře. Pokud budete mít šťastnou ruku a vyberete si ten správný vějíř, tak se můžete těšit z velmi vysokého násobitele.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti