Menu

Beetle Star

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Beetle Star

Beetle Star Automat Online ZdarmaThe Beetles je výherním automatem, který pro vás vytvořila společnost Casino technology. Tento automat se zaměřuje na hudební skupinu The Beatles a na jejich téma, které oživuje emoce, obrázky a hudbu z šedesátých let minulého století. Jako základ tohoto výherního automatu nebylo možné zvolit nic typičtějšího než slavné kvarteto, které tvoří John Lennon, George Harrison, Paul McCartney a Ringo Starr.

Beetle Star Automat Online Zdarma

 

Název tohoto výherního automatu se ale jmenuje The Beetles, i když se jedná o The Beatles. Někteří hráči se tak mohou snadno splést a myslet si, že se jedná o nějaký výherní automat s hmyzem. Členové skupiny The Beatles jsou zde vyobrazeny jako karikatury, které jim propůjčují podobu opravdových brouků. Například mají pestrobarevná tykadla. Dalšími symboly tohoto výherního automatu jsou dopisy a květiny, které nostalgii tehdejší doby ještě prohlubují. Například se zde nachází symbol hloupé hvězdy, která automatu propůjčuje speciální humor.

Tento výherní automat obsahuje 3D animace, které vypadají naprosto senzačně. To stejné je možné říci i o doprovodném soundtracku i grafické stránce automatu. Členové skupiny The Beatles byli známí užíváním trávy a jiných omamných látek, aby podpořili svoji kreativitu. Přesně to je v tomto výherním automatu vyjádřeno zvolenou paletou barev.

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 10 výherních linií. V nabídce je neprogresivní jackpot v hodnotě 150 mincí. Pokud ale využijete násobitele výher, tak může být jeho hodnota vyšší. Wild symbolem je logo automatu, které nahrazuje všechny ostatní herní symboly a zvyšuje tak vaše šance na získání výher. Hodnota vsazených mincí se může pohybovat od 0,01 do 0,5 dolarů a jedná se tak o automat dostupný pro všechny hráče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti