Menu

Aztec Magic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Aztec Magic

Výherní Automat Aztec Magic Online ZdarmaVýherní automat Aztec Magic již podle svého názvu pojednává o pradávných a záhadných civilizacích, které se nacházeli ve střední a jižní Americe. Tyto civilizace jsou již dávno ztraceny, ale jejich poselství je známo dodnes. Záhadnost celého tohoto tématu je naprosto skvělým tématem pro romány nebo filmy, ale jak prokazuje tento výherní automat, do herního průmyslu se také perfektně hodí.

Výherní Automat Aztec Magic Online Zdarma

 

Výherní automat Aztec Magic můžete najít na platformě společnosti BGaming a pojednává hlavně o původu této starodávné civilizace

Hlavním znakem tohoto výherního automatu je naprostý luxus. Jeho prostředí pokrývají lesy, bohatá zeleň a nádherná údolí. Válce jsou průhledné, takže se po celou dobu hry můžete kochat nádherným prostředím za válci. Automat vám nabídne k dispozici celkem 5 válců s 15 výherními liniemi. Vy se už jen musíte rozhodnout, s kolika výherními liniemi budete hrát, a s jak vysokými sázkami budete hrát. Vsadit si můžete od 0,10 až do 1 mince. Pro hraní s maximálním počtem výherních linií i maximální sázkou stačí kliknout na tlačítko Bet Max. Jakmile máte vše nastaveno, stiskněte tlačítko Spin a těšte se z vašich výher.

Herní symboly

Výherní symboly tohoto hracího automatu se mohou rozdělit na dvě části. Jedna obsahuje běžné herní symboly, mezi které patří eso, král, královna, kluk a desítka. Tyto symboly jsou ty méně hodnotné a nabídnou vám pouze nízké výhry. Hlavními symboly jsou náboženské předměty, aztécké znaky nebo symboly božstev. Když si před hraním projdete všechny dostupné herní symboly, naučíte se tak i něco o této pradávné civilizaci. Scatter symbol má podobu aztécké princezny a nechybí zde ani wild symbol, který má podobu aztéckého náčelníka.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti