Menu

Romeo and Juliet

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Romeo and Juliet

Automat Romeo and Juliet Online ZdarmaVýherní automat Romeo and Juliet je založený na příběhu o Romeu a Julii, který je velmi důležitou součástí západní kultury. Tento příběh byl již inspirací pro spoustu knih, filmů i divadelních her a nyní se dostává i do světa výherních automatů.

Automat Romeo and Juliet Online Zdarma

 

Tento hrací automat online používá základní příběh vyobrazený decentní a rezervovanou grafikou. Pozadí automatu zobrazuje nádhernou noční oblohu s měsíční září a několika obláčky. Válce jsou pak zasazeny do černého obdélníkového rámu, který se na pozadí skvěle vyjímá. Čekejte tak jednoduchý a elegantní zážitek. Co se týče hudebního doprovodu, tak je Romeo a Julie naprostou klasikou.

Tento výherní automat zdarma vám již svým nádherně klasickým tématem připraví skvělou zábavu. Ke hraní pak budete mít k dispozici 5 válců s 25 fixními výherními liniemi a spoustou herních symbolů. Vaši sázku můžete nastavit pomocí změny sázky na každou výherní linii nebo jednoduše použijte tlačítka plus a mínus, které se nachází v pravém rohu herní obrazovky. Poté stačí roztočit válce a čekat, zda se na hrací ploše objeví vytoužené výherní kombinace. Protože je počet výherních linií fixní, tak vám zde nezbyde nic jiného, než si vsadit na všech 25 výherních linií najednou.

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují eso, krále, královnu, kluka a desítku. Tyto symboly byly inspirovány karetními symboly a vyplatí vám průměrně vysoké výhry. Dalšími symboly jsou zahalené postavy, lahvička jedu, meč a bílá růže.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti