Menu

Magic Crystals

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Magic Crystals

Výherní Automat Magic Crystals Online ZdarmaVýherní automat Magical Crystal obsahuje 5 válců se třemi řádky, ale místo klasických výherních linií se jeho tvůrce rozhodl vložit do něj 243 možností na tvoření výherních kombinací. Automat obsahuje scatter symbol, wild symbol, násobitele a spiny zdarma. Tu nejhodnotnější výplatu získáte spojením 5 wild symbolů na sousedních válcích směrem zleva doprava.

Výherní Automat Magic Crystals Online Zdarma

Výherní automat Magic Crystal obsahuje 8 standardních symbolů, které vyobrazují drahé kameny. Čtyři nejhodnotnější symboly jsou symboly v podobě opracovaných drahých kamenů v diamanty a čtyři další symboly, které jsou neopracované drahokamy, vám vyplatí výhry nižší. Mimo zmíněných standardních hracích symbolů narazíte i na scatter symbol a wild symbol.

Wild symbol

Wild symbol má v tomto výherním automatu podobu obsidiánu, který funguje jako náhrada za všechny ostatní herní symboly. Pomůže vám tak doplnit neúplné výherní kombinace a získat mnohem více výher. Všechny výherní kombinace, kterých se účastní, navíc vynásobí dvěma. To stejné platí i pro bonusové spiny zdarma. Wild symbol v této automatové hře ale nemůže nahradit scatter symbol.

Scatter symbol

Scatter symbolem je zlatý symbol a při jeho zobrazení třikrát, čtyřikrát nebo pětkrát kdekoli na válcích vyhrajete postupně 15, 20 nebo 25 spinů zdarma.

Hodnota sázek

Hodnota vsazených mincí se v tomto výherním automatu pohybuje od 0,01 do 0,50 dolarů. Je možné také upravit počet vsazených mincí na každou výherní linii.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti