Menu

Treasure Tomb

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Treasure Tomb

Automat Treasure Tomb Online ZdarmaTreasure Tomb je velmi příjemný a jednoduše vypadající výherní automat zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti Habanero. Tento výherní automat září všemi barvami a už na první podhled vám bude připadat naprosto úžasný. Nicméně se jedná o dobrodružný výherní automat zdarma, ve kterém musíte prokázat své schopnosti hledače ukrytých pokladů. Mezi tím, co si budete užívat uvolněný životní styl hledačů ukrytých pokladů, budete při tom také moci vyhrát úžasné výhry. Hraní tohoto úžasného herního automatu zdarma je stejné jako žít život fiktivních hrdinů Indiana Jonese nebo Lary Croft. Když ale vezmete v potaz všechny nabízené výhry, tak je hraní tohoto automatu v podstatě mnohem lepší.

Automat Treasure Tomb Online Zdarma

 

Grafická stránka, animace a další mediální prvky, které tento výherní automat používá, jsou té nejvyšší kvality. I když je téma tohoto automatu mezi tvůrci výherního automatů zdarma docela běžné, má i své originální prvky. Tím nejvyšším jackpotem tohoto výherního automatu zdarma je krásných 3000 mincí a tato hromada peněž je určena těm hráčům, kterým se podaří na jedné aktivní výherní linii zobrazit pět wild symbolů najednou. Výherní automat Treasure Tomb se rozkládá celkem na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Počet výherních linií se vám ve srovnání s jinými výherními automaty od tohoto vývojáře může zdát nízký. Na druhou stranu ale narazíte hned na několik zajímavých symbolů. Těmi nejoblíbenějšími jsou wild symboly a scatter symboly. Spiny zdarma patří zase k té nejoblíbenější bonusové funkci. Wild symbol má podobu faraonova pokladu, zatímco scatter symbol vypadá jako zlatá maska.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti