Menu

Journey to the West

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Journey to the West

Hrací Automat Journey to the West Online ZdarmaVýherní automat Journey to the West je zábavnou automatovou hrou inspirovanou exotickým dálným východem. Tento výherní automat je tak plný asijských písmen, orientální hudby, čínských lampiónů, draků a princezen. Vsadit si budete moci celkem na 25 výherních linií a narazíte zde i na wild symboly, lukrativní násobitele a spiny zdarma.

Hrací Automat Journey to the West Online Zdarma

Symboly tohoto výherního automatu jsou velmi zajímavé a trošku neobvyklé. Narazíte například na prase s korunou a zelenými šaty, vikingského bojovníka a orientálního prince. Zapomenout nemůžeme ani na vlkodlaka se zlatou čelenkou. Dalšími symboly jsou wild symboly, symboly spinů zdarma a symboly čínských písmen. Kolem válců pak spatříte zlaté hady, kteří se po nich plazí.

Hudbu na pozadí interpretují flétny a housle a melodie je inspirovaná Asií. Dramatický nádech vám pak zprostředkují bubny a bicí nástroje, které se občas při hraní také rozezní. Na pozadí válců je vyobrazena scéna temné noční oblohy se třpytícími se hvězdami a svítícími čínskými lampióny, které jsou pohupovány vánkem.

Nastavení sázek je v tomto výherním automatu opravdu jednoduché. O počtu vsazených mincí na každou výherní linii se musíte rozhodnout vy. Vsadit jich můžete od 1 do 10. Hodnota mincí se při tom pohybuje od 0,01 do 0,50. Při hraní budete mít k dispozici 25 výherních linií a nejvyšší celková sázka tak činí rovných 250 mincí. Celý automat se tak řadí mezi automaty s průměrně vysokými sázkami, které se drobným sázkařům mohou zdát poněkud vysoké. Wild symbolem je zelený kruh se zlatě napsaným slovem Wild a symbolem spinů zdarma je symbol hada.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti