Menu

St. Pattys Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

St. Pattys Gold

St. Pattys Gold Automat Online ZdarmaVýherní automat St Patty’s Gold je automatovou hrou inspirovanou irskou kulturou, která nese odkaz na symboly štěstí. Nad očekávání se v tomto výherním automatu ale neobjevují žádní skřítkové ani duhy. Že se jedná o naprosto jedinečný výherní automat, poznáte ihned po jeho spuštění.

St. Pattys Gold Automat Online Zdarma

Uprostřed herní obrazovky se bude odehrávat hned několik různých akcí. Jednotlivé válce můžete individuálně rozdělit a každičký herní symbol má jiný tvar a barvu. Při tom jsou zároveň všechny symboly třpytivé a dynamické. Samotná hra je pak jednoduchá a neobsahuje žádná složitá pravidla.

Na spodní straně hrací obrazovky můžete najít všechny informace, které ke hraní tohoto výherního automatu potřebujete. Symbol ozubeného kolečka vám umožní otevřít nastavení, ve kterém si můžete všechny možnosti přizpůsobit podle vlastních možností.

Jak hrát

Podíváte-li se na levou stranu válců, narazíte na zobrazení jackpotu. Jackpot má svoji vlastní animaci, která spočívá v padajících zlatých mincích v tomto skleněném válci. V průběhu hry se tento skleněný válec bude postupně naplňovat mincemi a na konci můžete získat velmi štědrou výhru. Z celkového hlediska vypadá tento výherní automat velmi úhledně, čistě a ostře a nabídne vám spoustu prvků převzatých z irské kultury.

Po každé výhře použité symboly zmizí a na jejich místa budou doplněny nové symboly. Může tak být dosaženo vyššího počtu posloupných výherních kombinací. Každá vaše výhra bude navíc zobrazena v tabulce výher, aby vám neunikla.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti