Menu

Bye Bye Spy Guy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bye Bye Spy Guy

Bye Bye Spy Guy Automat Online ZdarmaVýherní automat Bye Bye Spy Guy vytvořila společnost Casino Technology. Jako jeho předloha posloužily této společnosti staré detektivní filmy.

Bye Bye Spy Guy Automat Online Zdarma

 

Všechny funkce tohoto výherního automatu byly vytvořeny tak, že si při hraní budete připadat jako v opravdovém klasickém detektivním filmu. Symboly tohoto automatu představují bohatou ženu držící sklenku s martini, tematicky sladěné symboly hracích karet, zvětšovací sklo a detektiva, který kouří cigaretu.

Pozadí automatu vypadá, jako by se jednalo o nějaký podchod nebo podzemní chodbu. Válce a jednotlivé symboly jsou umístěny na stěnu ze zašlých červených cihel a všude kolem panuje šero. Barevná paleta tohoto výherního automatu je velmi utlumená a ponurá. Celý průběh hry je plynulý a konstantní. Ani při spinech zdarma tak nedojde k žádnému výraznému překvapení.

Funkce automatu

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se 4 řádky a 40 výherními liniemi. Na tvoření výherních kombinací tak máte velký prostor. Před zahájením hry si ale nejdříve musíte nastavit hodnotu vsazených mincí, počet vsazených mincí na každou výherní linii a počet aktivních výherních linií. Hodnota mincí se může pohybovat od 0,01 do 0,1. Kliknutím na tlačítko Menu se dostanete do podrobného nastavení hry a budete moci nastavit zobrazení výherního automatu na celou obrazovku nebo změnit hlasitost hudby.

Automat pro vás má připravené scatter symboly, wild symboly, násobitele výher a jackpot v hodnotě 100 mincí. Hráči mohou v tomto automatu vyhrát maximálně 1000x hodnotu svých sázek. Automat tak patří mezi ty levnější automatové hry, ale vyplatí vám spoustu nádherných výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti