Menu

Foxin Wins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Foxin Wins

Výherní Automat Foxin Wins Online Zdarma

Foxin’ Wins je zábavný a živý pětiválcový video výherní automat s 25 výherními liniemi z dílny NextGen. Hlavní postavou je pan Fox a hra je zasazena do jeho sídla. Grafika a animace jsou provedené tak, jak to umí pouze tvůrci od NextGen, velkolepě. Foxin’ vás udrží ve hře po dlouhou dobu, hlavně díky tomu, že tento výherní automat nejenže vypadá dobře, ale také vyplácí velmi dobré výhry.

Výherní Automat Foxin Wins Online Zdarma

 

Wild symbolem může být pouze pan Fox osobně a nahradí všechny symboly mimo scatter symbol. Pokud na válcích získáte 5 wild symbolů, vyhrajete 2000 mincí. Scatter symbolem je kotlík zlata, který vám spustí 10 volných kol. Během nich jsou všechny vaše výhry zdvojnásobeny, a to vám může zajistit opravdu velké peníze. V této automatové hře zdarma máte také šanci použít tlačítko SuperBet, které vám zvyšuje šance na získání wild symbolů. Závisí to na výši vaší sázky. Od 25 do 50 máte vyšší šance na výhru a získáte také přeskakující wild symboly z jednoho válce na všech pět válců. A uslyšíte-li skřítka, budete mít další extra šanci vyhrát více zlaťáků. Jedná se náhodný bonus, který se může objevit po každém výherním kole. Nyní opravdu vidíte, že tento výherní automat není pouze zábavný, ale i štědrý.

Abyste mohli získat všechno zlato jen pro sebe, musíte si nejprve nastavit vaše sázky. Zvolte si počet výherních linií, se kterými chcete hrát. Pamatujte, že vždy je lepší hrát se všemi výherními liniemi. Poté stačí jen zvolit výši sázky od 0,01 do 2,00 a roztočit válce. Pokud chcete hrát pouze s nejvyšší možnou sázkou, je tu pro vás tlačítko max a pro ty, kteří během hry nebudou výši sázek měnit, je tu tlačítko autoplay. Liščí lov zlata právě začal, tak se připravte a vydejte se na lov!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti