Menu

Extra Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Extra Cash

Automat Extra Cash Online Zdarma

S tímto názvem jde jen těžko uhodnout o čem výherní automat Extra Cash! je, aniž bychom jej otevřeli. Je to naprostá pravda, protože tento výherní automat je o starém způsobu prodeje novin. Výherní automat nabízí skvělou prezentaci a celou řadu pohodových funkcí!

Automat Extra Cash Online Zdarma

 

Extra Cash! jevynikající hrou kombinující toto skvělé téma a úžasné herní funkce. Přiznejme, že způsobů, jak mohli tvůrci této hry dané téma uchopit, je bezpočet. Jejich zvolený oldschoolový styl je určitě nejlepším možným řešením! Musíme také dodat, že provedení automatové hry zdarma je vynikající. Symboly, grafika, hudba a efekty, vše je na špičkové úrovni a za to si tým tvůrců zaslouží uznání.
Stejně tak je vynikající i samotný herní průběh s mnoha skvělými funkcemi. Klikněte na tlačítko info a zjistěte o tom, co vám hra nabízí více.

Četli jste vše, co musíte pro získání nějakých peněz navíc udělat a nyní jste dychtiví dát se do hry? Vrhněte se do ní s pomocí následujících příkazů:
Info – Chcete si o hře Extra Casch! přečíst něco více? V tom případě jednoduše klikněte na toto tlačítko a projděte si zobrazené informace.
Lines -/+ – Klikněte na tyto dvě tlačítka pro nastavení počtu aktivních výherních linií. Může jich být od 1 do 50.
Bet Level -/+ – Nastavte si hodnotu mince pomocí těchto dvou tlačítek.
Gamble – Toto tlačítko se objevuje po každé výhře a jeho zmáčknutím spustíte velmi populární bonusovou hazardní hru.
Rotující šipky – Zde klikněte pro spuštění automatické hry.
Play – Jakmile jste vše potřebné nastavili, klikněte na toto tlačítko a roztočte válce!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti