Menu

Chinese New Year

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Chinese New Year

Výherní Automat Chinese New Year Online ZdarmaTento výherní automat online není pouze obyčejným automatem s asijskou tématikou, které dnes vytvářejí zřejmě všichni výrobci výherních automatů. Výherní automat Chinese New Year má opravdu skvělou kreslenou grafiku a je založen na zvířatech čínského kalendáře. Při hraní této hry jsem si nakonec uvědomil, že ani nevím, který rok jsem se narodil. Nakonec jsem si dohledal, že se jednalo o rok psa.

Výherní Automat Chinese New Year Online Zdarma

 

Grafická stránka je opravdu tak dobrá, že předčí i výherní automaty od velkých tvůrců. Zvířata jsou dotažená do detailu se skvělým stínováním a každý má také svoji vlastní povahu. Pokud čínský horoskop neznáte, tak na válcích najdete prase, psa, koně, krysu, kohouta a opici. Doprovodná hudba má nádech tradiční čínské, i když jsem měl pocit, že jsem občas zaslechl i anglický folklor. Hudba se často střídá, takže se vám nebude ani zdát, že se opakuje.
Čím je opravdu tento výherní automat výjimečný, je animace před zahájením volné bonusové hry. V tomto případě totiž ožije opice a ve svém zvláštním výstupu vám vybere extra scatter symbol a počet volných zatočení. Hra obsahuje také další bonusovou hru, kde si vybíráte z nabízených petard.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti