Menu

Meme Faces

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Meme Faces

Hrací Automat Meme Faces Online ZdarmaTento výherní automat nabízí satirické obrazy z moderního světa. K dispozici máte různé kreslené postavičky, které odrážejí naši současnou společnost. Tak neváhejte a nechte se těmito karikaturami pobavit a ještě u toho vyhrajte spoustu nádherných peněžních výher.

Hrací Automat Meme Faces Online Zdarma

 

Většina online výherních automatů mají veselý a živý design, který zahrnuje jak pozadí automatu, tak i samotné symboly. Výherní automat Meme Faces toto nicméně přenáší na absolutně jinou úroveň. Místo živých a zářivých barev tento automat používá monochromatický design, do kterého je přidáno pouze trochu červené barvy.

Pozadí automatu bylo navrženo tak, aby připomínalo mříže, které jsou pokryty různými grafity a typickými výroky s běžně používaným #. Tyto ozdůbky doplňují groteskní figurky, které vypadají, jako by přímo rozhazovaly peněžní výhry.

Funkce výherního automatu

Ty prázdná okénka jsou zobrazena pouze na spodní straně obrazovky a zbytek automatu je plně pokryt tematickými ozdobami. Tento velmi moderní výherní automat je založený na kapitalismu a vy byste se nejdříve měli rozhodně věnovat tomu, která kreslená postavička vám vyplatí ty nejvyšší výhry.

Pokud chcete ve výherním automatu Meme Faces vyhrát, tak byste měli na výherních liniích spojovat stejné symboly. Když se vám na aktivní výherní linii podaří spojit více stejných symbolů, tak budete moci vyhrát mnohem vyšší výhry. Dalším faktorem, který ovlivní, kolik vyhrajete, je konkrétní typ symbolu. Některé symboly nabízí vyšší a některé nižší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti