Menu

Wet and Juicy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wet and Juicy

Wet and Juicy Automat Online ZdarmaVýherní automat Wet & Juicy pro vás připravila vývojářská společnost Casino Technology. Válce tohoto výherního automatu obsahují šťavnaté a výživné ovocné symboly s erotickým podtextem. Většina použitých symbolů zobrazuje čerstvé ovoce, jako jsou banány, citróny, švestky, kiwi, třešně a pomeranče. Na válcích se ale nachází ještě tři ženy, které vám nabídnou extra potěšení pro vaše zraky. Jedna z těchto žen například drží v ruce banán.

Wet and Juicy Automat Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat vypadá živě a obsahuje velmi pestré barvy. Všechny ovocné symboly vyobrazují různé ovoce spolu s osvěžující vodou. Symboly hlavních hrdinek jsou také velmi povedené a využita byla také 3D grafika. Naprosto vše v tomto automatu vypadá jako scéna ze striptýzového klubu hry Grand Theft Auto.

Než se pustíte do hraní za reálné peníze, můžete si tento výherní automat vyzkoušet zdarma. Automat obsahuje 40 výherních linií, jejichž počet si ale můžete upravit podle sebe. Nezapomeňte při tom, že hráči s vyšším aktivovaným počtem výherních linií mají vyšší šance na získání výher.

Pro získání výher musíte tvořit výherní kombinace na aktivních výherních liniích.

Jak hrát

I když je tento výherní automat plný sexuálního podtextu, stále se jedná o klasický ovocný výherní automat. Neobsahuje tak příliš mnoho extravagantních bonusových funkcí nebo spinů zdarma, které by hráčům přinesly více výher. Použitou funkcí jsou například stacked wild symboly, které se mohou zobrazit na druhém, třetím a čtvrtém válci. Pokud se jedná o nižší výhru, tak je zde také možnost jejího zdvojnásobení. V hazardní hře je nutné vybrat si mezi dvěma barvami nebo mezi čtyřmi karetními barvami a vaše výhra tak může být zdvojnásobena nebo zčtyřnásobena.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti