Menu

Golden Myth

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Golden Myth

Výherní Automat Golden Myth Online ZdarmaVýherní automat Golden Myth je inspirovaný antickou kulturou a mytologií. K dispozici je zde pět válců, které byly ozdobeny drahými kameny, obličejovými maskami a hady. Podobně tematicky zaměřené výherní automaty již na trhu existují, ale ještě žádný z nich nebyl ztvárněn tak detailně a živě. Zvukový doprovod automatu je nicméně poněkud podivný, ale do hry vnese záhadnou atmosféru a pořádnou dávku napětí.

Výherní Automat Golden Myth Online Zdarma

 

40 výherních linií tohoto výherního automatu jsou na pěti válcích nastaveny fixně. Během hraní budete moci získat spoustu spinů zdarma, které aktivujete tak, jak je to zvykem. Přítomny jsou také wild symboly, které vám přinesou ještě více výher. Vaše sázky se budou moci pohybovat od 0,20 do 50 mincí.

V dnešní době není vůbec jednoduché vytvořit výherní automat, který by byl stejně výjimečný, jako právě výherní automat Golden Myth. Ke hraní tohoto výherního automatu nepotřebujete nic stahovat. Co se týče grafické stránky, tak je automat provedený velmi čistě a elegantně a obsahuje i 3D prvky. Funkčnost automatu je plynulá a jeho herní obrazovka se dokáže přizpůsobit různým rozměrům obrazovek mobilních zařízení a různým internetovým prohlížečům.

Wild symbol tohoto výherního automatu na sebe vzal podobu scatter symbolu, který se podobá slunci a objevuje se v základní hře. Scatter a wild symbol v jednom tak dokáže nahradit všechny ostatní herní symboly. Za zobrazení tří nebo více scatter symbolů aktivujete bonusovou hru. V tomto automatu vám nicméně samostatná výherní kombinace ze scatter symbolů nepřinese žádné výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti