Menu

Macarons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Macarons

Výherní Automat Macarons Online ZdarmaVýherní automat Macarons obsahuje 5 válců s 10 výherními liniemi a představuje pro vás perfektní příležitost na ponoření se do světa výtečných dobrůtek, které pochází přímo z Francie. Zkrátka se jedná o pozvánku pro vaše chuťové pohárky, která je graficky perfektně zpracovaná, a navíc si při tom můžete užít spoustu výher.

Výherní Automat Macarons Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu dostanete pozvání na svatební oslavu, která se koná ve Francii. Rozhodně byste se tam neměli vydat s prázdnou, proto se na své cestě zastavte a dokupte všechny potřebné delikatesy, které potřebujete.

Válce tohoto výherního automatu jsou umístěny přímo do samotného obchodu, kde jsou obklopeny nádhernými pyramidami z makronek. Hrát budete za doprovodu houslí a akordeónu, díky kterým automat dostal nádech klasických francouzských filmů.

Sázky

Před začátkem hraní si nejdříve nastavte hodnotu vsazených mincí. Ta se může pohybovat od 0,01 do 5. Na spodní straně herní obrazovky si také můžete nastavit počet mincí, které chcete na každou výherní linii vsadit. Když vyhrajete, budete mít také možnost své výhry zdvojnásobit v rámci hazardní hry.

Herní symboly

V tomto výherním automatu narazíte i na symboly klasických karet, které ale mají nižší hodnotu. Jejich vzhled byl ale přizpůsoben výhernímu automatu a proto vás budou lákat vzhledem makronek a nadýchaných krémů. Jejich hodnota je od kluka až po krále. Symboly, které vám přinesou vyšší výhry, představují pomerančové, malinové, borůvkové a pistáciové makronky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti