Menu

American Poker V

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

American Poker V

Videopoker American Poker V Online ZdarmaAmerican Poker V je opravdovou hrozbou pro všechny fanoušky pokeru. Pokud chcete zkusit hrát poker online, začněte právě s American Poker V. Tento výherní automat zdarma vytvořila společnost Wazdan Gaming a nabízí maximální dávku zábavy. Hráči budou příjemně překvapeni dostupnými mini bonusy a obrovskými cenami. Automat pracuje se standardním balíčkem 52 karet a žolíkem, který nahrazuje všechny ostatní karty při královské postupce v barvě. Hráč může při získání královské postupky v barvě a hře s maximální sázkou vyhrát až 800 x svoji sázku.

Videopoker American Poker V Online Zdarma

 

Tento výherní automat je nesmírně zajímavý. Chcete-li si zahrát opravdovou pokerovou partičku, pak je American Poker V tou nejlepší volbou. Tento výherní automat navíc obsahuje i progresivní jackpot, díky kterému si budete moci na účet připsat enormní částku. Grafická stránka a zvukové efekty vytváří z celé hry opravdu příjemný zážitek. A mini bonusové funkce vás odmění výhrami nečekaně často. To je asi tím největším rozdílem mezi výherními automaty American Poker V a American Poker Gold.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti