Menu

Cinco de Mayo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cinco de Mayo

Automat Cinco de Mayo Online ZdarmaKdyž jde o oslavy, tak Cinco de Mayo je definitivně tou nejlepší oslavou, na kterou ve světě výherních automatů narazíte. V tomto výherním automatu vás ihned obklopí pestré barvy, které jsou naprosto všude. Celé herní rozhraní je při tom opravdu úžasné. Na spodní a vrchní straně obrazovky naleznete panely zobrazující celkový stav účtu, celkovou sázku a ovládací tlačítko pro upravení hlasitosti zvuku. Na spodní liště je pak zobrazena hodnota sázky na jednu linii, počet aktivních výherních linií, hodnota výhry, tlačítko spin, auto spin a také tlačítko pro nastavení maximální sázky. Pomocí šipek nahoru a dolů můžete upravit hodnotu vaší sázky. Tento výherní automat zdarma má celkem tři válce s 9 výherními liniemi a zahrát si ho můžete i na mobilu či tabletu.

Automat Cinco de Mayo Online Zdarma

 

Wild symbolem tohoto automatu je mexická vlajka, která dokáže nahradit všechny ostatní hrací symboly a může aktivovat i funkci výplat oběma směry. Při aktivaci této funkce získáte dvojité výhry, protože se všechny výhry budou počítat zleva doprava i zprava doleva. V automatu nechybí ani scatter funkce, která vás obdaří 10 spiny zdarma. Tento výherní automat zdarma obsahuje celou řadu bonusových funkcí a nenaleznete zde ani symboly klasických hracích karet. Místo toho jsou zde symboly koktejlů margarita. Za koktejly získáte výhru 0,9 mince. Další v řadě jsou tacos, za které vyhrajete 0,15 mincí a nakonec je zde tanečnice flamenka, která vám přinese 0,30 mincí. Scatter symbolem je piňata, při čemž třemi a více scatter symboly aktivujete vždy 10 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti