Menu

Chicago Nights

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Chicago Nights

Chicago Nights Automat Online ZdarmaChicago Nights je naprosto skvělým příkladem online výherního automatu zdarma. Tento automat je opravdu fenomenální a má jeden z nejkvalitnějších designů, na který u výherních automatů můžete narazit. Tento výherní automat je situován do dvacátých let minulého stolení a tomu je také přizpůsobeno rozhraní celé hry. Hra je prezentována v podobě billboardu, na kterém naleznete naprosto vše potřebné ke hraní. Na levé straně je celkový stav vašeho účtu spolu se sázkami a výhrami. Na pravé straně naleznete hazardní hru, funkci automatické hry a funkci maximální sázky. K zahájení hry stačí jednoduše kliknout na tlačítko spin. Tento výherní automat zdarma má celkem čtyři válce, na kterých je rozmístěno 12 výherních linií. Samotná hra pak probíhá velmi hladce, výherní linie jsou zvýrazněné, takže je velmi snadné sledovat, zda jste dosáhli výher nebo ne. Tato funkce je opravdu šikovná, zvláště pokud hrajete s několika výherními liniemi najednou.

Chicago Nights Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma má v nabídce hned několik bonusových funkcí. Scatter symbol má podobu žhavého červeného automobilu a při zobrazení tří scatter symbolů na válcích aktivujete spiny zdarma. Když pak během těchto spinů zdarma dokážete na válcích zobrazit další tři scatter symboly, získáte opět další spiny zdarma, které budou přičteny k vašim zbývajícím spinům. Ve hře je také jeden wild symbol, který dokáže nahradit všechny ostatní hrací symboly a vytvořit tak dodatečné výherní kombinace. Tím nejdivočejším symbolem je sám žolík. Také zde narazíte na speciální symbol, který celou hru převrátí. Při zobrazení dvou a více symbolů pistolí se válce otočí o rovných 90°. Tato funkce vám pomůže získat celou řadu šílených výherních kombinací, a to pouze při jednom jediném zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti