Menu

Jungle Jumpers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jungle Jumpers

Hrací Automat Jungle Jumpers Online ZdarmaTématem tohoto online výherního automatu zdarma od vývojářské společnosti Booming Games je fauna amazonské džungle. V tomto výherním automatu zdarma se sekáte se zvířaty, které se chovají a oblékají jako lidé. Mohou nosit brýle, mají fotoaparáty a další potřebné věci. Výherní automat má celkem 20 výherních linií, které se rozprostírají napříč 5 válci. S wild a scatter symbolem se můžete setkat na válci číslo čtyři. Grafická stránka i všechny vizuální efekty jsou velmi atraktivní. V celém automatu převládá zelená barva, se kterou se můžete setkat na válcích i na symbolech, které vyobrazují jednotlivá zvířata. Tlačítko spin má formu oka ještěrky. Vsadit si můžete maximálně 3 mince na výherní linii a maximální celková sázka činí 60 mincí.

Hrací Automat Jungle Jumpers Online Zdarma

 

Zvukový doprovod tohoto výherního automatu přitáhne vaši pozornost velmi snadno. Poslouchat můžete zvuky přírody, jako je například švitoření ptáčků. Na válcích vás čekají tygři, žáby, opice, papoušci, atd. Pán žabák je tím nejhodnotnějším symbolem, zatímco jeho družka, paní žába, je jedním z těch nejméně hodnotných symbolů. Wild symbol má podobu motýla a vyplatí vám v tomto výherním automatu zdarma vůbec tu nejvyšší výhru. Wild symbol může navíc nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbol. Ten má podobu obydlí v džungli a za tři a více tyto baráčky zobrazené kdekoli na válcích aktivujete spiny zdarma s opravdu vysokými výhrami. Při té nejvyšší sázce vám 5 scatter symbolů vyplatí scatter výhru v hodnotě 600 mincí. Tento výherní automat zdarma také obsahuje tlačítko stop, kterým můžete roztočené válce kdykoli zastavit. Celkově tak výherní automat Jungle Jumper nabízí moderní formu zábavy se skvělou grafickou stránkou a výbornými bonusovými funkcemi.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti