Menu

March of the Mehteran

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

March of the Mehteran

Automat March of the Mehteran Online ZdarmaMarch of the Mehteran je pětiválcový online výherní automat zdarma od vývojářské společnosti Booming Games, ve kterém můžete získat výhry na 15 výherních liniích. Stačí tvořit výherní kombinace ze stejných symbolů ve směru zleva doprava. Mezi symboly tohoto automatu patří pár krátkých mečů, velké bubny, trumpety, zkřížené šavle, atd. Tento výherní automat vás přenese do muzikálního prostředí Osmanské říše, kde vystupuje Mehteran jako hudebník tamní armády. Doprovodná hudba je inspirována tradičními tureckými melodiemi a grafická stránka automatu je také velmi atraktivní. Dominantní barvou je zde červená a na levé straně válců si můžete prohlédnout muže oblečeného v tradičním kroji sultánů, který má své dvě šavle agresivně namířené proti vám.

Automat March of the Mehteran Online Zdarma

 

Za tympány zobrazené pětkrát na jedné výherní linii získáte 9 mincí, za stejný počet trumpet získáte 5 mincí a za 5 píšťal vyhrajete 15 mincí. Basový buben patří k těm nejhodnotnějším hudebním nástrojům, který vám vyplatí 22 mincí za výherní kombinaci z 5 symbolů. Wild symbol vám vyplatí mnohem vyšší výhry. Tento symbol má podobu hráče na činely, který je oblečen v modrém a může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a jiných speciálních symbolů. Scatter symbolem je sultán oblečený v zeleném oděvu. Tento symbol aktivuje spiny zdarma a je zároveň tím nejhodnotnějším symbolem tohoto online výherního automatu online zdarma. Ve hře je ještě další speciální funkce, kterou je expandující symbol. Tuto funkci lze aktivovat před spiny zdarma. Stačí, když kliknete na tlačítko stop a vylosujete jeden symbol, který bude během spinů zdarma fungovat jako expandující symbol. Maximální sázkou tohoto automatu jsou 3 mince a tou nejvyšší výhrou je 225 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti