Menu

Kawaii Dragons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kawaii Dragons

Kawaii Dragons Automat Online ZdarmaJe pravdou, že všichni draci nejsou strašliví a nebezpeční. Někteří z nich jsou také roztomilí a ojediněle můžete narazit i na takové draky, které vám vyplatí peněžní výhry. V tomto výherním automatu zdarma na vás čekají kreslené symboly, které si zamilovali už mnozí hráči. Herní prostředí je velmi jednoduché a orientovat se mezi ovládacími tlačítky se naučíte velmi rychle. Narazit můžete také na speciální ovládací tlačítka, jako je funkce automatické hry a maximální sázky, které naleznete ve spodní části obrazovky. Výherní automat má celkem 5 válců a 25 výherních linií. Než se pustíte do hraní, tak musíte nejdříve nastavit své sázky. Vyberte počet mincí, které chcete na každou výherní linii vsadit. Sázky na výherní linii se mohou pohybovat od 0,03 do 3 mincí.

Kawaii Dragons Automat Online Zdarma

 

Kliknutím na tlačítko Maxbet nastavíte vaši sázku na 75 kreditů a ušetříte při tom trošku času. Aktivovat můžete také funkci automatické hry, která roztočí válce tohoto výherního automatu automaticky bez zastavení. Zastavit je pak můžete manuálně. Wild symbolem tohoto výherního automatu zdarma je symbol plamenů, který dokáže nahradit všechny ostatní hrací symboly. Čtvrtý válec automatu je vždy wild válcem, ale může obsahovat i scatter symboly. Scatter symbol má podobu žlutého draka se jménem. Za tři a více těchto draků vyhrajete spiny zdarma. Tento výherní automat obsahuje navíc i další speciální symbol, kterým je růžový drak. Tři a více těchto symbolů kdekoli na válcích aktivují funkci výplat oběma směry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti