Menu

Reel Fear 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Reel Fear 2

Automat Reel Fear 2 Online ZdarmaMáte rádi horory? Pak je tento výherní automat tím pravým pro vás. Pozorně válce výherního automatu Reel Fear 2 sledujte. Tento výherní automat zdarma má velmi kvalitní grafiku a odkazy na ty nejznámější hororové filmy. Jedná se o pětiválcový automat s 10 výherními liniemi a třemi řádky. Minimální sázkou je 0,30 dolarů a maximálně můžete vsadit 30 dolarů. Tento výherní automat je zároveň hratelný i na mobilních telefonech, takže si ho můžete zahrát opravdu kdekoli. Vyhrát můžete opravdu velké peníze. Ani v tomto výherním automatu se nezapomnělo na funkce, jako jsou wild symboly, scatter symboly a wild válec. 3 scatter symboly vám přinesou spiny zdarma a wild symbol nahradí všechny ostatní herní symboly mimo scatteru.

Automat Reel Fear 2 Online Zdarma

 

Jakmile aktivujete wild válec, tak se všechny symboly na čtvrtém válci změní na wild symboly. Nezmění se pouze scatter symbol. Tím nejlepším na tomto automatu je jeho design. Výherní automat Reel Fear 2 zdarma obsahuje velkou spostu symbolů a postav. Zahlédnout například můžete sestřičky a pyramidu ze Silent Hill. Skvělým doplňkem je napínavá hudba, díky které je celá atmosféra ještě více napínavá. Je naprosto zřetelné, že tvůrci tohoto výherního automatu odvedli skvělou práci. Společnost Booming Games ví přesně, jak své hráče uspokojit a tentokráte šáhli po skvělém hororovém tématu. A právě toto téma je dělá z výherního automatu Reel Fear 2 naprostý unikát.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti