Menu

Chows Chance

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Chows Chance

Výherní Automat Chows Chance Online ZdarmaTento výherní automat je novinkou pro rok 2016. Jedná se o pětiválcový výherní automat zdarma, který obsahuje 50 výherních linií a jeho tématem je čínská čajovna. Tento výherní automat obsahuje velkou spoustu srandovních postav a je plný atraktivních 3D symbolů. Celá hra se podobá čínské tradiční hře Mahjong, která se hraje ve čtyřech hráčích. Symboly automatu jsou inspirovány jednotlivými symboly této hry. Na levé straně válců vás přivítá pan Chow, zatímco jeho žena stojí napravo. Ovládání automatu se nachází pod válci a vsadit si můžete od 0,01 do 3,00 na jednu výherní linii. Tou nejvyšší sázkou tak je 150 na jedno zatočení. Wild symbolem je drak, který dokáže nahradit všechny ostatní hrací symboly a tak pomoci k vytvoření dodatečných výherních kombinací a získání vyšších výher.

Výherní Automat Chows Chance Online Zdarma

 

Pamatujte si ale, že v tomto výherním automatu zdarma drak nemůže nahradit symbol květiny, který je scatter symbolem. Nejvyšší sázku vám přinese symbol červeno-černého draka, který vám za dva symboly vyplatí 15 mincí, za tři symboly 150 mincí, za 4 symboly 4500 mincí a za pět symbolů na jedné výherní linii vyhrajete 45 000 mincí. Květina vám nabídne 10 spinů zdarma. Stačí na válcích získat tři a více těchto symbolů. Při hře s maximální sázkou vám tento symbol také přinese výhru v hodnotě 750 mincí za tři symboly, 1200 mincí za čtyři symboly a 1800 mincí za pět symbolů v řadě. Symbol cyklónu je speciální symbol. Při zobrazení tří těchto symbolů aktivujete funkci výher dvěma směry, která bude aktivní po dobu deseti následujících her.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti