Menu

Treasures of the Pharaohs

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Treasures of the Pharaohs

Treasures of the Pharaohs Automat Online ZdarmaVýherní automat Treasures of Pharaohs se rozkládá pouze na třech válcích s jednou jedinou výherní linií. Tento výherní automat je tou nejnovější hrou s tématem egyptských faraonů, která ale nevychází pouze z dřívějších automatů.

Treasures of the Pharaohs Automat Online Zdarma

Symboly výherního automatu Treasure of Pharaohs jsou velmi detailní. Je zde například starověká mince, která má funkci wild symbolu, trojitý symbol bar, symbol amuletu brouka skaraba a měděný přívěsek. Automat zobrazuje východ slunce, a to přímo uprostřed pouště. Na vrchní straně válců jsou pak vidět samotné pyramidy. Na jedné straně válců je umístěna jediná výherní linie. Tabulka výher je velmi jednoduchá na pochopení a intuitivně se ji naučí používat naprosto všichni hráči.

Jak hrát

Tento výherní automat je klasifikovaný jako automat za penci a rozsah jeho sázek se pohybuje od 0,01 do 5 dolarů. Na každé zatočení je možné vsadit až tři mince. V rámci automatu je platných celkem 9 výherních kombinací. Tu nejvyšší výplatu vám ale zajistí tři symboly starých mincí. Druhou nejvyšší výplatu získáte za tři měděné náramky, kterou následují výplaty za trojitý symbol bar, jednoduchý bar a dvojitý bar. Další výhodnou kombinací je i ta, vytvořená třemi symboly brouka skaraba.

I v tomto výherním automatu máte možnost zahrát si s funkcí automatického hraní. Hra se poté točí automaticky sama. Pokud ale točíte válci správně, tak získáte jackpot. Tlačítky mínus a plus upravíte ten správný počet spinů zdarma. Wild symbol automatu, kterým je starodávná mince, vám také pomůže získat skvělé výhry. Stačí z nich na válcích vytvořit výherní kombinaci. Když se tato kombinace nachází v poli ztrojnásobení, tak vyhrajete tu nejvyšší výhru v tomto automatu v hodnotě 10 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti