Menu

Graveyard Shift

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Graveyard Shift

Graveyard Shift Automat Online ZdarmaVýherní automat Graveyard Shift byl inspirován slavným mexickým svátkem zvaným Día De Los Muertos (Svátek mrtvých). Celý tento automat je zaměřen na svoji vizuální stránku a vzhled jednotlivých symbolů. Pozadí automatu je bílé a jednotlivé válce vypadají, jako by se vznášeli nad obrovskou hromadou zlata. Tím nejlákavějším na tomto výherním automatu jsou jeho symboly. V nabídce naleznete několik lebek, které jsou vyzdobeny různými ornamenty typickými pro Svátek mrtvých. Oční dutiny jsou orámovány černou barvou, která s bílou barvou kostí velmi kontrastuje.

Graveyard Shift Automat Online Zdarma

Výherní automat Graveyard Shift obsahuje celkem 5 válců se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Hráči mají k dispozici ovládací prvky, kterými mohou aktivovat nebo deaktivovat výherní linie a tím nastavit požadovanou hodnotu sázky. Nastavit lze také hodnotu vsazených mincí. Nastavení potvrdíte stisknutím hlavního tlačítka spin, kterým zároveň válce roztočíte. Po každé výhře si můžete zahrát hazardní bonusovou hru. Ta je aktivní pouze po kolech s výhrou, ale není povinné ji hrát. Vaším úkolem je uhodnout správnou barvu otáčené karty a vyhrát tak dvojnásobek vaší sázky. Dávejte si ale pozor, protože při špatném odhadu vše ztratíte.

Symboly

Symboly tohoto automatu jsou velmi atraktivní. Prvními čtyřmi běžnými symboly jsou čtyři lebky. Speciální symboly, které vám vyplatí vyšší výhry, představují lebky s důkladně propracovanými klobouky. Tím nejhodnotnějším symbolem je pak královna.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti