Menu

Glorious Rome

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Glorious Rome

Hrací Automat Glorious Rome Online ZdarmaVýherní automat Glorious Rome je hrou, která dokáže přilákat pozornost opravdu velkého množství hráčů, a to hned několika způsoby. Grafická stránka je elegantní a slibuje vám epické dobrodružství, které je situováno do Římského císařství. Tento herní automat zdarma spojuje tradiční a nový styl hraní s možností nastavení každého spinu tak, abyste mohli hrát přesně podle svých představ.

Hrací Automat Glorious Rome Online Zdarma

 

Řím je jedním z center západní civilizace, a to platí již po dlouhá staletí. Tento výherní automat se tak snaží ztvárnit toto jedinečné město plné ikonických prvků, které se k hlavnímu centru Římského císařství pojí. Točící se válce jsou zasazeny do jednoho z římských chrámů. Uvidíte dva vysoké mramorové sloupy, které stojí po stranách válců. Jinak se zde neobjevuje žádné konkrétní pozadí, jen samotné válce plné pestrobarevných symbolů.

Herní funkce

Jednotlivé herní symboly s evokativním a velmi elegantním designem inspirovaným touto antickou velmocí budou jednoznačně vyžadovat vaši pozornost. Automat obsahuje celkem 5 válců se třemi symboly na každém z nich. Vsadit si pak můžete na 20 výherních linií. Před začátkem hraní je nutné nejdříve nastavit hodnotu svých sázek. Toho je možné docílit na pravé straně hrací obrazovky, kde je možné nastavit hodnotu vsazených mincí i počet mincí na výherní linii. Když je vše nastaveno, stačí už jen kliknout na tlačítko Ok a nastavení potvrdit.

Symboly

Jednotlivými herními symboly jsou vak se zlaťáky, stříbrný knoflík, manuskript a pohár na víno s hrozny. Mezi speciální symboly patří římský císař, římska žena, Centurion a gladiátor.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti