Menu

Crystal Land

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Crystal Land

Výherní Automat Crystal Land Online ZdarmaDiamanty vypadají vždy naprosto nádherně a na světě se vyskytují úplně přirozeně. Nyní si ale tyto málo dostupné drahé kameny můžete užít i v rámci výherního automatu Crystal Land, který je dostupný na platformě Playson. V online herním průmyslu je téma diamantů a drahých kamenů velmi oblíbené, ale v tomto případě se jedná o jedinečnou automatovou hru, která je vytvořena právě pro hráče toužící po pořízení těchto jedinečných předmětů.

Výherní Automat Crystal Land Online Zdarma

Na rozdíl od tradičních výherních automatů je tento automat postaven více na principech mobilních her ve stylu Candy Crush nebo Bejeweled. Tento pětiválec vám ale nabídne i něco nového. Budete moci aktivovat nové řádky nebo například také nové wild symboly, které vám přinesou ještě více výher. Protože se jedná o mobilní výherní automat, můžete si ho zahrát opravdu všude.

Herní symboly

Na pozadí tohoto výherního automatu naleznete diamanty, drahokamy, krystaly a podobné kameny. Automat je zasazen do idylického vesnického prostředí, které ale vypadá velmi elegantně. Hrací plocha má velikost 7×7 a je naplněna diamanty, ametysty, citríny, safíry a smaragdy. Pro získání výher musíte v tomto hracím automatu tvořit skupinky minimálně pěti stejných symbolů, a to vertikálně nebo horizontálně. Ty nejvyšší výhry získáte za vytvoření skupinek o devíti nebo více stejných symbolech. Za takovou výherní kombinaci očekávejte minimálně 10x hodnotu vaší sázky, které se v tomto automatu pohybují od 0,2 do 100 kreditů na jedno zatočení. Ani v tomto automatu nebyly opomenuty bonusové prvky. Na začátku hry se například některá pole nacházejí uzamknuty a aktivují se až po vytvoření výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti