Menu

Sporty Emojis

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sporty Emojis

Výherní Automat Sporty Emojis Online ZdarmaVýherní automat Sporty Emojis je dynamickou a zábavnou automatovou hrou, která nese sportovní téma a hráčům nabízí obrovské peněžní výhry.

Výherní Automat Sporty Emojis Online Zdarma

 

Smajlíci jsou výtvorem moderní společnosti a byly vytvořeny tak, aby nás všechny dokázali pobavit při čtení textu. V tomto výherní automatu však jeho tvůrci dokázali zachytit nejen to, ale také celou jejich podstatu.

Funkce automatu

Design tohoto výherního automatu zdarma je kreslený a zahrnuje všechny možné emoji ikonky. Na pozadí automatu je sportovní aréna a vše se odehrává za nádherného slunečného dne, určeného právě pro atlety. Ti budou mít nad sebou blankytně modrou oblohu a pod nohami zelenou trávu. Chybět samozřejmě nemůže ani běžecká dráha.

Válce jsou průhledné a tak budete mít po celou dobu hry skvělý výhled na sportovní plochu. Atleti tak mohou v klidu sportovat zatímco smajlíci na válcích budou vykonávat své osobní sportovní rekordy.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují jednotlivé smajlíky, které se účastní různých sportů, například tenisu, šermování, plavání a vzpírání. Jedná se ale pouze o některé disciplíny, které jsou doplněny olympijským ohněm a medailemi.

Doprovodná hudba je skvělým motivačním prostředkem pro všechny olympijské smajlíky, a proto i tento výherní automat doprovodí skvělý soundtrack. Mimo to ale zaslechnete i skandování a povzbuzování samotných smajlíků. Jednotlivé symboly se navíc na válcích zobrazují kaskádovitě místo toho, aby se točily.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti