Menu

Lucky Pot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky Pot

Hrací Automat Lucky Pot Online ZdarmaVýherní automat Lucky Pot vás vezme na smaragdový ostrov, kde budete obklopeni nádhernou zelenou krajinou. V této automatové hře se setkáte s malými zelenými skřítky a poznáte jejich kouzlo. Také můžete konečně najít zlato, které je ukryto na každém konci duhy. Pokud se vám to opravdu podaří, tak se naprosto změní váš život.

Hrací Automat Lucky Pot Online Zdarma

 

Tento výherní automat je plný kouzelných bytostí, pověstí a mýtů, Jeho grafická stránka je ale naprosto dokonalá, zvláště pak krajina, která se nachází na pozadí válců. Při samotném průběhu hry nezažijete žádné komplikace.

Výherní automat Lucky Pot obsahuje pouze 4 válce, ale nabídne vám 25 výherních linií. Počet výherních linií byl nastaven fixně, což znamená, že ho nebudete moci změnit. Výherní linie budou aktivovány vždy při stisknutí tlačítka start. Jejich počet by ale neměl být žádnou překážkou, protože vám přinese ještě více možností na získání skvělých výher již v základní hře. Hodnota výher bude ale také záviset na jednotlivých symbolech.

Sázky na každou výherní linii se mohou pohybovat od 0,20 dolarů a nejvíce je možné si vsadit až 100 dolarů. Hra je tedy určena spíše pro hráče s nižším rozpočtem.

Herní symboly

Co je v tomto automatu důležité je zlato, které se nachází na obou koncích duhy. I když tento výherní automat neobsahuje žádný wild symbol, o bonusové symboly zde není nouze. Například se jedná o scatter symboly, na které můžete narazit velmi často. Scatter symboly vás nedovedou ke spinům zdarma, ale vyplatí vám náhodnou výhru. Můžete také aktivovat násobitele výher, jen pro to musíte nejdříve posbírat celou sadu symbolů od kluka až po eso.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti