Menu

Fortune Dice

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fortune Dice

Hrací Automat Fortune Dice Online ZdarmaVýherní automat Fortune Dice je jednoduchou hrou, která v sobě ale skrývá opravdu významné výhry. Tématem tohoto výherního automatu je čínská kultura, takže se můžete těšit na symboly zlatých soch, nezapomenutelné ohňostroje a spoustu bonusů.

Hrací Automat Fortune Dice Online Zdarma

 

Abyste si mohli zahrát tento hrací automat zdarma, musíte si nejdříve hodit kostkou a poté roztočit válce. Tyto dvě akce zde byly zkombinovány v jednu a díky nim je v nabídce tohoto výherního automatu možnost vyhrát opravdu vysoké částky a užít si spoustu zábavy. Na rozdíl od klasické hry v kostky není tento výherní automat vůbec složitý, takže se ho naučíte ovládat během pár okamžiků. Pozadím tohoto výherního automatu je abstraktní svět. Jeho hlavní barva je červená, která zaplňuje celé pozadí za válci i za ovládacím panelem. Naprosto všechny ornamenty a symboly pochází z čínské kultury, ve které je červená barva považována za barvu štěstí.

Jak vyhrát

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 50 výherních linií. Systém sázek je zde velmi výhodný. Můžete si vsadit od 5 do 500 kreditů na každé zatočení a sázky je možné změnit tolikrát, kolikrát chcete. Pamatujte si také, že s vyššími sázkami se zvyšuje vaše riziko, ale výrazně také rostou vaše výhry.

Tou nejvyšší výhrou v tomto výherním automatu je 750násobek vaší sázky. Tuto výhru získáte za vytvoření výherních kombinací ze zlatých mincí, jadeitových amuletů nebo symbolů hracích karet. Tím nejdůležitějším symbolem tohoto výherního automatu je drak, který zároveň plní funkci wild symbolu. Pokud se vám podaří z wild symbolu vytvořit čistou výherní kombinaci, tak vyhrajete vaši sázku vynásobenou 2000x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti