Menu

Alchemists Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Alchemists Gold

Výherní Automat Alchemists Gold Online ZdarmaVýherní automat Alchemist’s Gold se nechal inspirovat tématem o starověkých alchymistech. Tato věda se v budoucnu neuchytila, ale to neznamená, že vy v ní neuspějete. Naopak, vy můžete získat spoustu zlata a může se z vás stát neuvěřitelně bohatý člověk. Pro získání výher bude stačit tvořit výherní kombinace na 10 výherních liniích a 5 válcích tohoto automatu.

Výherní Automat Alchemists Gold Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu se nachází mimo jiné i záhadný symbol, který vás přivede k více výherním kombinacím. Pokud jste ale hráči, kteří mají rádi riziko a chtějí získat ještě vyšší výhry, tak právě pro vás je určena bonusová hazardní hra. Ta dokáže změnit i velmi malé výhry v hodnotné peněžní částky a výrazně tak vylepšit váš herní rozpočet.

Válce tohoto výherního automatu vypadají jako tabule patřící nějakému alchymistovi, který má své pestrobarevné zkumavky naplněny exotickými chemikáliemi. Ty by mu měli zajistit bohatství a nekonečnou slávu. Mimo symbolů hracích karet se pak na válcích nachází také ještě symboly pro základní prvky, kterými jsou voda, vzduch, oheň a země. Navíc je zde i nějaký druh přístroje, který přeměňuje jednotlivé symboly bez ohledu na to, kde se nacházejí.

Namíchejte si váš recept na vítězství

Verze zdarma tohoto výherního automatu je dostupná zvláště pro hráče, kteří ještě nemají peníze na svém herním účtu nebo se chtějí tento automat nejdříve naučit ovládat. Pokud ale chcete hrát s opravdovými penězi, tak se vaše sázky mohou pohybovat od 0,20 až do 100 mincí. Výherní kombinace jsou tvořeny spojením stejných symbolů na sousedních válcích, ale nemusí vždy začínat na okrajovém válci. Jednotlivé symboly se na válcích objevují jako stacked symboly, což vede k jednoduššímu získání výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti