Menu

Spellcraft

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Spellcraft

Výherní Automat Spellcraft Online ZdarmaVýherní automat Spellcraft na populární téma Halloweenu si můžete zahrát na platformách společnosti Playson. Mezi symboly tohoto automatu patří například tři čarodějnice, lahvičky s lektvary, černé kočky a vydlabaná dýně.

Výherní Automat Spellcraft Online Zdarma

Tento výherní automat zdarma se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Mimo toho má pro vás připravenou bonusovou hru se čtyřmi stupni, scatter symboly, wild symboly a spiny zdarma. Připravte se, že jakmile se do hraní tohoto automatu pustíte, budete naprosto ohromeni.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou srandovní a všechny byly inspirovány tématem Halloweenu. Můžete se tak těšit například na modrý kotlík, voodoo panenku, vydlabanou dýni, zelený lektvar, černou kočku, knihu kouzel, mladé čarodějnice a zrcadlo. Celou herní obrazovku pokrývají pavoučí sítě a na pozadí je vidět hustý strašidelný les plný rozvětvených stromů a světélkujících hub.

K dispozici máte 27 výherních linií a k získání výher můžete využít úplně všechny. Jen tak budete mít ty nejvyšší šance na získání výher při každém roztočení válci. Hodnotu sázky si můžete nastavit podle vlastního uvážení od 1 do 200 kreditů. Vaše maximální výhra může činit až nádherných 5400 mincí.

Maximální odměnou je 600 mincí, které získáte ale pouze za zaplnění celé výherní linie stejnými symboly. Za pět voodoo panenek získáte 500 mincí a za symbol bublajícího kotlíku na vás čeká maximálně 400 mincí. Symbol krále a esa vám vyplatí maximálně 150 mincí a za kluka a královnu získáte 100 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti