Menu

Arctic Madness

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Arctic Madness

Výherní Automat Arctic Madness Online ZdarmaKlimatické změny se poslední dobou staly reálnou hrozbou, a tak je záhodné vydat se v čase zpět do doby ledové. Právě v tom vám pomůže výherní automat Arctic Madness. To byla doba, kdy byla většina část zemského povrchu ještě zmrazena. Tento výherní automat byl vytvořen za pomocí té nejmodernější technologie a obsahuje tak skvělé animace, jednoduchá pravidla a roztomilé postavy. Mimo to také nabízí štědré výplaty. Zkrátka všechno, co se týče tohoto automatu, je mrazivě zábavné.

Výherní Automat Arctic Madness Online Zdarma

 

Výherní automat Arctic Madness používá skvělý humor k tomu, aby na válcích navnadil jedinečnou herní atmosféru. Bude tak pro vás velmi jednoduché prolomit vzájemné ledy. Jednotlivé válce tohoto automatu byly zmraženy a na prostředku herní obrazovky se nachází ledové jezero s ledovcem v pozadí. Každá ledová kostka na válcích obsahuje uvnitř nějakou postavu a kolem nich soustředěně proplouvají žraloci.

Tento výherní automat má opravdu originální téma, které se na žádném jiném výherním automatu ještě neopakuje. Pravidla automatu jsou základní, jednoduchá a naučíte se je během několika málo minut. Tento výherní automat má celkem 5 fixních linií, které se rozkládají na třech válcích. Výherní linie vám zobrazují, kde na válcích musíte tvořit výherní kombinace tak, abyste za ně získaly výhry. Stačí, když si nastavíte hodnotu svých sázek a poté kliknete na tlačítko spin.

Jak hrát

Výhry, které v tomto výherním automatu získáte, závisí na konkrétní výherní kombinaci a na výši vaší sázky. Pro získání vyšších výher musíte také vsadit vyšší sázky. Pokud chcete válce roztočit automaticky, tak zvolte režim automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti