Menu

Devils

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Devils

Výherní Automat Devils Online ZdarmaVýherní automat Devils se svojí estetikou řadí mezi retro kasinové hry s ovocnými symboly, kterým dodává trošku strašidelný vzhled. Automat obsahuje celkem 5 válců se spoustou animovaných efektů a žhavých bonusových funkcí. Mezi tyto funkce patří například expandující wild symbol, re-spiny a speciální násobitelé.

Výherní Automat Devils Online Zdarma

 

Tento výherní automat může v jednu chvíli působit studeně a během chviličky se změnit na spalující bouři výher. Jackpot tohoto výherního automatu se rovná 300x hodnotě sázky na výherní linii. K dispozici budete mít rovných 10 výherních linií, které platí ve všech směrech.

Herní symboly

Jednotlivé symboly tohoto výherního automatu představují špinavé jahody, hrozné hrozny, zhoubné švestky, nenávistné pomeranče, hněvivé citróny a křupavé třešně. Luciferovo ovoce může na první pohled vypadat zářivě a chutně, ale za to vděčí hlavně velmi vtipné grafice. Po chvíli totiž zjistíte, co každý ovocný kousek opravdu skrývá v sobě. Při točení válců byste se ale měli zaměřit hlavně na Belzezubovi zvony, které na válcích mohou spustit opravdu hrůzná zvěrstva. Ničeho vážného se ale bát nemusíte, protože vše povede pouze ke zvýšení vašich výher.

Herní funkce

V tomto výherním automatu na vás čeká spoustu výher, které můžete získat za spojení stejných symbolů ve směru zleva doprava i zprava doleva. Co se týče možností sázek, tak ty jsou velmi široké a pohybují se od 0,10 až do 50,00 mincí.

Tou nejnižší výhrou je 6x hodnota vaší sázky. Tuto částku získáte za tři symboly třešní. Nejvyšší výhra má hodnotu 300násobku vaší sázky a tu získáte za pět neonových symbolů čertovské hlavy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti