Menu

Cash Crazy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cash Crazy

Výherní Automat Cash Crazy Zdarma OnlineVšichni šílíme po jedné věci, kterou není nic jiného než peníze. Nyní existuje jednoduché řešení, které má podobu non stop bankomatu. Jedná se o skvělý výherní automat zdarma s názvem Cash Crazy. Tento výherní automat zdarma je velmi jednoduchý na ovládání, a navíc má pouze 3 válce s jednou výherní linií. Vsadit můžete jednu nebo dvě mince a jejich hodnota se pohybuje od 25 centů až po 5 dolarů. Čím vyšší bude hodnota vámi vsazených mincí, tím vyšší budou i vaše výhry a vaše hra bude mnohem více vzrušující.

Výherní Automat Cash Crazy Zdarma Online

 

Tato skvělá a napínavá hra vám nabízí nejvyšší jackpot v hodnotě 1600 mincí, který je ale určen pouze pro hráče, kteří do hry vsadí 2 mince s jejich nejvyšší hodnotou. Nejdůležitějším symbolem tohoto výherního automatu zdarma je symbol šíleného profesora. Tento symbol funguje jako wild symbol i jako násobitel. Jako wild symbol je schopný nahrazovat ostatní symboly a vytvářet tak více výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti