Menu

Bloopers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bloopers

Výherní Automat Bloopers Online ZdarmaVýherní automat Bloopers, který vydala skandinávská společnost ELK Studios je výherním automatem zdarma s pěti válci a 243 výherními liniemi. Tento výherní automat přinese hráčům zážitky jako vystřižené z Hollywoodu. Hlavním lákadlem automatu je bonusová funkce se spiny zdarma, během níž se symboly mužských a ženských filmových hvězd na prostředních třech válcích změní na sticky wild symboly, které se mohou rozrůst na všechny pozice daného válce. Těšit se tak můžete na expandující wild symboly, ale také na padající wild symboly a náhodné wild symboly. Nenechte na vás všechny tyto skvělé bonusové funkce čekat.

Výherní Automat Bloopers Online Zdarma

Tento výherní automat si můžete zahrát na všech mobilních zařízeních a užít si tak všechny nabízené funkce naprosto kdekoli. Během funkce spinů zdarma budou expandující wild symboly i padající wild symboly změněny na lepivé wild symboly a ve hře budou i extra spiny zdarma, funkce prohození symbolů a náhodné wild symboly. Vsadit si můžete od 25 pencí až do 100 liber na jedno zatočení.

Celý tento výherní automat zdarma je inspirován tím nejslavnějším večerem, kde se předávají ceny za filmové výkony. Toto téma je velmi lákavé a rozhodně by mělo vypadat naprosto dokonale, což automat Bloopers stoprocentně splňuje. Na pozadí hraje uklidňující orchestrální hudba a na válcích narazíte na symboly spojené s těmi neslavnějšími filmy. Celé spojení těch nejvybranějších symbolů s doprovodnou filmovou hudbou vytváří jedinečný celek, který pro vás bude znamenat spoustu zážitků a neuvěřitelné výhry, které rozhodně stojí za to.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti