Menu

Lucky 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky 81

Automat Lucky 81 Online ZdarmaTento výherní automat vám nabídne 4 válce a spoustu ovocných a dalších oblíbených symbolů, které vám zajistí výbornou zábavu a úžasné výhry. S procentem návratnosti k hráčům, které je vysoké a rozptylem, který vám zajistí napětí a vzrušení, je výherní automat Lucky 81 rozhodně zárukou na nezapomenutelné herní zážitky. Dodatečný symbol Lucky 81 navíc aktivuje režim křížových výher a zvýší tak počet výherních linií ze 7 až na 81. A to rozhodně zajistí mnohem více výherních kombinací.
Funkce výherního automatu
Symbol Lucky 81 také může nahradit všechny ostatní herní symboly. Základní verze hry obsahuje pouze 7 výherních linií, když se ale na válcích objeví alespoň jeden symboly Lucky 81, aktivuje se všech 81 výherních linií. Počet aktivních výherních linií je vždy zobrazen na herní obrazovce vedle válců. I v tomto výherním automatu platí, že si vaše sázky můžete nastavit podle vlastních potřeb a od nich se následně budou odvíjet i vaše výhry. Procento návratnosti k hráčům tohoto klasického automatu s možností nastavit si měnu je 95 %, což je podobné i u všech ostatních výherních automatů od společnosti Apollo Games. Automat Lucky 81 si také můžete zahrát na stolním počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. Využijte tak vaší příležitost a zahrajte si tento skvělý automat z pohodlí vašeho vlastního domova.

 

Automat Lucky 81 Online Zdarma

 

Herní symboly
Symboly tohoto výherního automatu zahrnují zvony, melouny, mandarinky a další ovoce. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto hracího automatu je ale symbol Lucky 81, který zvyšuje počet aktivních výherních linií ze 7 na 81. Další speciální funkcí je hazardní hra, ve které můžete své výhry zdvojnásobit.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti