Menu

Slots Angels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Slots Angels

Hrací Automat Slots Angels Online ZdarmaMáre rádi motorky a rockovou hudbu? Pak si jistě zamilujete výherní automat společnosti Betsoft, Slots Angels. Tento pětiválcový výherní automat se 30 výherními liniemi vás nechá zažít vzrušení z jízdy a cítit vítr ve vlasech, když nasednete na váš Harley. Jako čestný člen motorového gangu Slots Angels se můžete připojit k tomuto gangu a doprovodit ho na jeho cestách napříč pustými dálnicemi vašeho města. Tento HD trojrozměrný výherní automat je kompatibilní s operačními systémy Linux, Windows a Mac. Bohužel ještě není dostupný pro mobilní telefony.

Hrací Automat Slots Angels Online Zdarma

 

Slots Angels je vysoce kvalitní HD hra, jehož téma inspirovali Hells Angels. Nenaleznete v něm ale pouze vzrušení a zábavu, ale také velké výhry a spoustu šancí na jejich získání. Automat je velmi jednoduchý na ovládání a má uživatelsky přátelské rozhraní s jasně vyznačenými ovládacími tlačítky pro nastavení výherních linií, sázek na linii a hodnoty mincí. Můžete tak rychle upravit vaše sázky podle vašich preferencí. Stejně jako všechny ostatní hry z řady Slots3 automatů společnosti Betsoft, Slots Angels je také dotažený opravdu do detailu a existuje velká pravděpodobnost, že budete vyhrávat při každém vašem roztočení válců.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti