Menu

Safari Sam

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Safari Sam

Automat Safari Sam Online ZdarmaSafari Sam je 3D video automat od společnosti Betsoft. V této hře doprovodíte Safari Sama na jeho cestě africkou džunglí. Tento výherní automat je prošpikovaný kvalitní grafikou a úžasnými funkcemi, které vás do hry naprosto vtáhnou. Společnost Betsoft v průběhu posledních let vytvořila celou řadu zajímavých titulů a automat Safari Sam patří mezi ty nejnovější hry, které vás naprosto dostanou.

Automat Safari Sam Online Zdarma

 

Tento výherní automat zpracovává téma africké divočiny, kterou zde můžete cítit na každém kroku. Objevíte se přímo v srdci afrického safari a těšit se můžete na symboly zeber, opic, goril, džípů, stromů Bilbao, lvů a na spoustu dalších funkcí africké divočiny. Úžasná grafika a zvukové efekty úspěšně zachycují celé téma a vytváří tak velmi zábavný výherní automat. Nezapomeňte se také podívat po drobné domorodé holce, která poskakuje za válci ze stromu na strom. Přinese vám zajímavé výhry.Výherní automat Safari Sam je dostupný i na mobilních telefonech a je stejně vizuálně lákavý jako jeho online 3D verze. Zahrát si ho můžete na zařízeních s Androidem nebo na iPadech či iPhonech. Celkově je tato mobilní verze stejně vzrušující, jako online verze a ani jedna vás jen tak nenechá se od hraní odtrhnout.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti