Menu

Trump It

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Trump It

Hrací Automat Trump It Online ZdarmaVýherní automat Trump It nemůže být o ničem jiném, než o Donaldu Trumpovi a o tom, jak se z něj stal prezident. Do jaké míry se vám tento výherní automat bude líbit tak to záleží pouze na tom, zdali jste Donaldův fanoušek nebo ne. Pokud s jeho politikou souhlasíte, tak se vám asi bude zdát, že si z něj dělá tento výherní automat zdarma přílišnou srandu. Pokud ale naopak Donalda nemáte příliš v oblibě a doufáte, že jeho prezidentování co nejdříve skončí, tak je tento výherní automat tím nejlepším místem, jak vaši negativní energii uvolnit. K dispozici budete mít 5 válců, 15 výherních linií a tři řádky.

Hrací Automat Trump It Online Zdarma

 

Trump je wild symbolem tohoto automatu a vypadá jako žolík nebo šašek. Jeho obličej byl vybarven různými barvami, aby se šaškovi opravdu podobal. Tento výherní automat si můžete zahrát na platformách společnosti Fugaso a využít při tom spoustu nabízených funkcí. Například můžete narazit na násobitele výher. Když vám k výhře dopomůže wild symbol, bude její hodnota zdvojnásobena. V nabídce jsou i spiny zdarma, které také obsahují násobitele 2x.

Herní symboly

Tento výherní automat se stejně jako v reálném světě nepřestává točit a někdy se to může vymknout kontrole. Na rozdíl od reálného světa vám ale točení válců v tomto výherním automatu může přinést spoustu nádherných výher, spinů zdarma nebo jiných zábavných prvků. Abyste je otevřeli, musíte na válcích zobrazit alespoň dva z hlavních protagonistů, jako je například Putin, Barrack Obama nebo Hilary Clinton. V automatu se také nachází zrzavá žena s obrovským poprsím, která zde vystupuje jako žena Donalda Trumpa.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti