Menu

Fairy Gate

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fairy Gate

Fairy Gate Automat Online ZdarmaVýherní automat Fairy Gate je velmi kvalitně navržený online video automat, který je tematicky zasazen do prostředí kouzelného lesa plného okouzlujících víl. Během hraní tohoto automatu se budou víly objevovat na válcích v hlavní hře během dne i při bonusové funkci během noci. Pojícím prvkem tohoto automatu jsou tedy kouzla a 4 víly, z nichž každá se odlišuje svojí jedinečnou barvou.

Fairy Gate Automat Online Zdarma

 

Fairy Gate je hrací automat, který se rozkládá na 5 až 7 válcích a výherní kombinace zde můžete tvořit na 20 výherních liniích. Automat si naprosto jednoduše můžete zahrát i na chytrém telefonu, tabletu nebo klasickém počítači. Vaše sázky se zde mohou pohybovat od 20 pencí až po 100 liber. Součástí automatu jsou dvě hlavní bonusové funkce. Jednou z nich jsou bonusové wild re-spiny, které se mohou použít náhodně na jakémkoli válci. Vaším hlavním cílem je samozřejmě spojení pěti stejných symbolů na jedné výherní linii. K ovládání automatu, nastavení sázek i aktivaci automatických spinů slouží ovládací panel umístěný pod válci.

Herní symboly

Na válcích tohoto automatu se budete moci setkat s celou řadou symbolů. První skupinu tvoří symboly klasických hracích karet od kluka až po eso. Druhou skupinou symbolů jsou čtyři víly. Tou nejhodnotnější vílou je ta červená, která vám vyplatí až 20x hodnotu vaší sázky za výherní kombinaci z pěti symbolů. Ve hře je také spusta dalších symbolů, včetně wild symbolů a obrů. Obr má funkci scatter symbolu, který aktivuje dodatečné válce.

Když na válcích zobrazíte tři bonusové scatter symboly, aktivujete tím kouzelné spiny zdarma. Návratnost k hráčům je v tomto automatu 96,66 % a maximální výhry dosahují až 400x hodnoty vaší sázky.

Výherní automat Fairy Gate je kouzelný a doporučujeme ho každému, kdo hledá kouzelný, štědrý a naprosto nádherný video automat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti