Menu

Lotto Madness

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lotto Madness

automaty-lotto-madness-online-zdarma

Skutečné sázkařské šílenství zakusíte s online výherním automatem Lotto Madness. Tento automat bohužel není klasickou loterií jako je Sportka, ale i tak vám nabízí celkem 20 výherních linií, v rámci kterých se vaše výhra počítá zleva doprava. Pokud by vás nudili ty samé symboly pořád dokola vězte, že automat nabídne také dva bonusové symboly a mnoho dalších.

Automat Lotto Madness Zdarma

 

Prvním bonusový symbol je WILD symbol, který nahradí jakýkoli symbol včetně scatter symbolu nebo bonusu a tím vám dá možnost získat výherní linii i ze ztracené pozice. Pokud budete mít velké štěstí a naskočí vám na všech 5-ti válcích získáte 10.000 kreditů, ovšem musí se nacházet na aktivované výherní linii.
Druhý bonusový symbol je SCATTER. Ten zvládne vaši výhru znásobit tak, že získáte až dvakrát větší výhru, než na kterou byste měli běžně nárok.
V případě že se vám na válcích výherního automatu objeví 3, 4 nebo 5 symbolů dolaru vyhráváte různě množství peněz. Se třemi znaky dolaru, vyhrajete 5 krát svoji celkovou sázku, se čtyřmi znaky dolaru vyhrajete 10krát svoji celkovou sázku, a s pěti dolaru vyhrajete 50 krát svoji celkovou sázku. Symbol dolaru může být libovolný a na kterémkoli válci.
Pokud jste velký hráč můžete si zahrát i nadstavbovou hru nazývanou „Dollar Ball game“. Za každé kolo s aktivovanou nadstavbovou hrou se vám odečítá jeden kredit. Zobrazí-li se Dollar Ball na kterémkoli válci vyhráváte. Padne-li jeden získáte zpět svoji sázku, padnou-li dva vyhráváte dvojnásobek své sázky, v případě tří symbolů získáte až 25 krát svou celkovou sázku, za čtyři vyhráváte ½ jackpotu a za 5 symbolů Dollar Ball získáte celý jackpot. Tak neváhejte a sázejte!

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti